Zelená střední cesta

Zelené potraviny (Ječmen, který se pije, a Chlorella, která se jí, se kterými se můžete setkat V dobrých rukách a mnozí s nimi máte i osobní zkušenost) jsou zlatou střední cestou ke zdraví – dokonale v sobě spojují dva přístupy, které využívají medicína „klasická“ a „tradiční“- tj. přírodní: výživa a detoxikace.

Když přijdete ke „klasickému“ lékaři, poté, co vám stanoví diagnózu, vám ve většině případů předepíše více či méně umělý lék nebo doplněk stravy, který má to, co vám chybí, nahradit. Když přijdete k „přírodnímu“ lékaři, většinou odcházíte s čajem na pročištění nebo s více či méně radikálním dietním opatřením, které má tělu ulevit, aby získalo ztracenou sílu.

Oba přístupy jsou v zásadě správné, logické a funkční a všichni máme s oběma za svůj život jistě nějaké zkušenosti. Pokud pro vás nejsou ty vaše zcela uskopojivé, zkuste zelenou střední cestu. Zelené potraviny totiž zároveň vyživují (doplňují živiny i další zdraví prospěšné látky) i pročišťují (detoxikují od balastu, těžkých kovů, usazenin…) a to jemnou a přirozenou cestou.

Cesta ke zdraví probíhá současně na dvou frontách

  1. ve střevech pod velením Chlorelly, která primárně detoxikuje a sekundárně vyživuje
  2. v krvi pod velením Ječmene, který primárně vyživuje a sekundárně detoxikuje.

Pokud působí současně, jejich účinky se nesčítají, ale násobí.

Dejte zdraví zelenou! Jde to i bez umělých doplňků a radikálních diet, které mohou v přehnané míře spíše uškodit než pomoci.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.