Svíčky Angelight

V září 2017 jsem navázala spolupráci s panem Vlastimilem Bílkem, výrobcem překrásných svíček Angelight.cz, které doslova přinášejí světlo do života. Každá svíčka je originál, ruční práce vyrobená s nesmírnou péčí a precizností. Obdivuju zejména vyřezávané vrstvy jednotlivých motivů (kterých je na desítky, každý si může vybrat ten svůj), jejich plastičnost a barevnou sladěnost. Každá svíčka má své poselství, na které je zaměřená a které je blíže rozepsáno na přiloženém svitku v balení… a které si může každý upřesnit podle svého vlastního záměru a potřeb. S každým zapálením svíčky si můžete představit, že se dané téma pročišťuje, spaluje, transformuje… vaše kvality se posilují, mysl projasňuje a jste blíž ke světlu, jež máte v sobě i kolem sebe.

Zaměření a témata:
Harmonizace: Zdraví tělesné i duševní. Vztahy. Finance.
Rozvoj a posílení našich kvalit.
Ochrana, spojení se světlem, podpora, pozitivní myšlení.
Meditace, ztišení, posílení ducha.

Doporučuji:
jako krásný dárek sobě nebo druhým
jako podporu ke zpracování vydatnější záležitosti
jako pomůcku k masáži, pokud se při ní větší téma otevře

Svíčky lze objednat přímo na stránkách Angelight.cz, nebo vybrat z aktuální nabídky V dobrých rukách. Zde pro představu:

Jak se svíčkou pracovat?

1. výběr – ujasněte si záměr nebo téma, které chcete zpracovat (změnit, spálit, podpořit) a vyberte vhodnou svíčku. S výběrem ráda pomohu. Můžete se nechat vést svým pocitem, intuicí a vybrat tu, která se vám na pohled nejvíc (anebo naopak nejmíň) líbí.
2. zapálení – zvláště první zapálení by mělo probíhat v klidu, udělejte si na ně čas. Představte si, že svíčka představuje vaše kontrétní téma, vaši situaci, záležitost, váš problém. A že se zapálením se dávají změny do pohybu. Zapálení svíčky je výraz vašeho rozhodnutí a vůle ke změně, nejvyšší hybné síly vůbec. Délka hoření svíčky je 40 – 160 hodin, dle její velikosti. Svíčku tedy můžete vypálit za pár dní, nebo se k ní vracet v průběhu několika týdnů nebo dokonce měsíců. Sami si určujete intenzitu procesu. Ke každé svíčce je přiložen svitek s poselstvím, kterým se můžete nechat vést, inspirovat a nahlédnout na další roviny a souvislosti daného tématu. Můžete si vytvořit i vlastní svitek, vlastní afirmace a poznámky, v průběhu vypalování se k nim vracet, případně doplňovat či odškrtávat podle toho, jak téma pracuje.
3. čištění – s tím, jak se svíčka vypaluje a postupně zmenšuje, můžete vnímat posun v daném tématu, upevnění svých záměrů a afirmací. Někdy se mohou objevit dosud netušené vrstvy tématu, nové výzvy a úkoly. Nechť vás světlo vede a podporuje k tomu, abyste je zvládli vyřešit, ať už vlastními silami nebo s pomocí zvenčí.
4. vyčištění: když se čas nachýlil, vypálené svíčce poděkujte a její zbytek s úctou spalte v ohni (nebo zpracujte jiným vhodným důstojným způsobem). Gratuluji, tímto je téma (nebo jeho část) symbolicky spálena a začínáte psát nové řádky.
5. Využití při masáži – vybranou svíčku můžeme aktivovat (zapálit) společně při masáži. Je možné ji přiložit na tu část těla, kde cítíte, že téma „sedí“, poslat tam světlo, teplo a váš záměr k pročištění či posílení. Svíčku si poté odnesete domů a v práci a pálení pokračujete (viz výše).
Poznámka: svíčka pracuje tím lépe, čím silnější je váš záměr a otevřenost ke změnám v životě 🙂

Tip pro vás:
Osobní svíčka vyrobená od pana Bílka přímo Vám na míru.

Komentáře jsou uzavřeny.