Reference

Podělte se s druhými o své zážitky a zkušenosti s masáží, konzultací či terapií V dobrých rukách. Děkuji za Vaše příspěvky, za Dobré ruce i za ostatní návštěvníky a čtenáře!
Alena Olšanová

PS: Vás e-mail nebude ve Vašem příspěvku zobrazen.

5 reakcí na Reference

 1. Michael Čajkovský říká:

  K Alence chodím už několik let. Líbí se mi, že se na člověka dokáže se skutečným zájmem napojit a z nepřeberného množství druhů masáží, které nabízí, intuitivně vybrat pro daný neduh tu pravou. A nemusí se zdaleka jednat jen o neduh tělesný. – Skrz tělo dokáže efektivně pracovat i s psychikou a duší. To ocení zejména lidé, kteří od masáže čekají něco víc než jen třeba regeneraci svalů po sportovní zátěži. Alenka mimoto disponuje obdivuhodným elánem, kterým vás brzy nakazí. Neustále zkoumá další oblasti a rozšiřuje nabídku, aby pro své klienty byla schopná udělat maximum. Můžu potvrdit, že u Alenky je člověk opravdu „V dobrých rukách“.

 2. Pavlína Frešerová říká:

  Chodím k Aleně na masáže již také několik let. Hledala jsem biodynamické masáže a hned po první masáži u Aleny jsem dál hledat nemusela. Přesně poznala, co potřebuji a jak nejlépe mi pomoci. Dokáže pomoci jak po stránce fyzické, tak po stránce psychické. Sama je skvělý člověk, velmi ráda se k ní pravidelně vracím:-)

 3. Jarek říká:

  Kdysi jsem hledal a zkoušel různé masáže. A pak jsem našel tyto 🙂

  Nehledám a nezkouším jiné už přes rok

 4. Hanka říká:

  Skvělá masérka.
  Škoda, že to mám do Prahy tak daleko.
  Chodila bych na masáž častěji.
  Alenka vám namixuje masáž podle vašich potřeb.
  Jste napnutí a ve stresu? Chcete si je tak zarelaxovat?
  Jste vyčerpaní, uštvaní a bez energie?
  Nevíte co potřebujete?
  Nevadí, určitě se pro vás něco najde
  a budete odcházet spokojení.

 5. Jan Hejl říká:

  K Aleně Olšanové chodím pravidelně už několik let a mohu její služby jen doporučit. Vždy odcházím spokojený a dostatečně zrelaxovaný. A překvapuje mě, že vzhledem ke své drobnější postavě má v rukách velkou sílu, kterou dokáže nasměřovat tak, aby Vám co nejlépe pomohla s daným problémem. Takže i chlapi mohutnější postavy, jako mám třeba já, se nemusí bát, že by odcházeli nespokojení. Takže doporučuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *