Deep Draining

Pomůže nalézt otázky i odpovědi na Vaše problémy hluboko ve Vašem nitru.

Deep Draining je terapeutickým přístupem vycházejícím z biodynamických masáží. Deep Draining využívá rovněž propojení těla a duše, léčivé síly doteku, moudrosti a vnitřní seberegulační síly organismu, respektuje a přizpůsobuje se Vašim aktuálním potřebám a pocitům, podporuje vědomé spojení a integraci tělesného, duševního a duchovního.

V čem se liší: Deep Draining působí mnohem cíleněji a hloubkověji na to, co si právě přejete řešit. Při harmonizujících Biorelease masážích může sice k hlubokému uvolnění a transformaci dojít také, ale jedná se spíše o spontánní proces, kdy dané téma prostě „dozrálo“ a samovolně se přirozeně uvolnilo. Při Deep Draining máte možnost se VĚDOMĚ rozhodnout s daným tématem pracovat, věnovat mu svou pozornost a energii, aby se problém mohl transformovat na rovině těla, duše i ducha a přinést změny na všech těchto úrovních.

Co lze řešit:
Problémy vztahové, osobní, zdravotní, traumata z dětství, psychosomatické potíže… Dotknout se a pohladit.

Jak Deep Draining probíhá:
Stejně jako u Biorelease masáží začínáme úvodní konzultací, kdy si vyjasníme Vaše rozpoložení, potřeby a pojmenujeme si změnu, které si přejete dosáhnout. Základem terapie je práce s tělem – Deep Draining masáž, popř. nějaké z bioenergetických cvičení. Narozdíl od Biorelease masáží, které Vás uvedou do relaxačního stavu, ve kterém si můžete „vypnout“, je při Deep Draining kladen důraz na Vaši vědomou přítomnost v procesu a aktivní spolupráci. Povedu Vás tak, abyste si uvědomovali své pocity a emoce, byli s nimi v kontaktu, pojmenovali si je a případně je optimálním způsobem uvolnili. V tomto procesu využívám i techniky jako focusing, imaginace a vizualizace. Po Deep Draining navazuje tzv. „zažívání“, kdy se změny integrují do těla. Doporučuji si po bezprostředně po Deep Draining nic náročného neplánovat, můžete se cítit unavení, pohroužení do sebe nebo naopak velmi nabuzení. 

Nelze změnit to, co už se jednou stalo. Lze však změnit naše nahlížení na tuto událost.

Vhodné:
Pro řešení potíží na úrovni těla, duše i ducha zároveň. Pro nastolení skutečné změny v životě (nabuzená energie nedovolí jinak :o) ). Pro hlubší spojení se sebou samým, s moudrostí těla a hlasem duše. Vhodný přístup pro ty, kdo již mají nějakou zkušenost s prací na sobě, nebo pro ty, kdo ji nemají a ji chtějí získat. Dobře se doplňuje s analyticky zaměřenou psychoterapií, pomáhá integrovat dosažený posun v mysli i do fyzické roviny a uvolnit emoce. Je třeba počítat s jistou fyzickou, emoční i časovou náročností procesu, která se odvíjí od toho, kolik je toho v těle a duši uloženo.

Pokud trpíte závažnou fyzickou či psychickou potíží, léčíte se (nebo jste se léčili) psychiatricky, je třeba konzultovat vhodnost tohoto přístupu s Vaším lékařem, psychologem či psychiatrem.
Deep Draining není vhodný v těhotenství.

Deep Draining není náhradou lékařské, psychologické ani psychiatrické péče.

Komentáře jsou uzavřeny.