Istvan Sky

István Sky je mnohostranně nadaný maďarský hudebník, učitel a léčitel, mistr práce s hlasem a jeho tvůrčími i léčivými silami.

S jeho hudbou se mnozí pravidelně potkáváte při masážích V dobrých rukách. Patří k mým nejoblíbenějším (a nejefektivnějším), pokud chci pomocí hudby podpořit hlubokou harmonizaci, léčení a rozpomenutí se na lásku a náš zdroj. Dlouho jsem si přála zažít Istvánovu hudbu naživo – a nakonec tento výjimečný prožitek sama zprostředkovávám dalším 🙂

 

 

 

Nejbližší koncert:
23.5.2024 – Love Concert – ZRUŠENO
Kostel sv. Martina ve zdi, Praha 1
Speciální host: Patrik Kee

Nejbližší workshop:
9.-12.5.2024 – Voice Healing Retreat – ZRUŠENO
Lesná Zahrada, Hrubý Šúr, Slovensko
pořadatel: Katika Legátová

Již proběhlo:
6.10.2023 – Angelic Voice Healing
Kostel sv. Martina ve zdi, Praha 1

28.9.-1.10.2023 – Voice Healing Retreat
Rabouň, okr. Chrudim
pořadatel: Sebastian Prax

O Istvánovi:
Své nadání a lásku k hudbě a zpěvu rozvíjel od mala nejdříve z kořenů maďarského a transylvánského folklóru, později se učil v Indii a Tibetu (15 let pod vedením gurujee) či v Iránu (3 roky pod vedením súfijských mistrů). Od té doby koncertuje a učí v mnoha zemích na všech kontinentech. Ovládá hru na řadu hudebních nástrojů – od dětství na tradiční maďarsko-transylvánskou citeru, později na kytaru, stal se excelentním hráčem na indický sarod či tampuru, dále využívá tibetské a jiné mísy, šamanské bubny, brumle, různé druhy fléten atd.

Jeho hlas má neobyčejný rozsah co do výšek, hloubek i do poloh – od jemných andělských přes dynamické šamanské až po hluboké hrdelní tóny.

Zpívá tradiční mantry, vlastní písně, chanelluje hudbu přímo od Zdroje. Jeho písně mají miliony shlédnutí.

Mnoho let žije v souladu s přírodou a s duchem a toto napojení předává prostřednictvím své hudby i učení všem, kteří se tomu chtějí otevřít.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.