Zelené potraviny

Ječmen a ChlorellaZelené potraviny (Ječmen, který se pije, a Chlorellu, která se jí) doporučuji na základě své vlastní zkušenosti všem, kteří potřebují vedle masáže ještě další, kontinuální péči o své tělo.

Sama je jím od roku května 2010 a jejich pravidelnou konzumací jsem si ještě téhož roku vyřešila permanentní únavu, špatnou odolnost vůči stresu a anémii, kvůli které jsem prakticky nikdy nemohla sportovat, protože jsem se při jakékoliv větší zátěži hned zadýchala a unavila. Tyto (a další potíže) mě dlouhodobě zatěžovaly a znemožňovaly mi žít spokojený život.

Dnes vím, že mé problémy byly způsobeny zejména nutriční podvýživou (přestože jsem vždy jedla relativně zdravě) a překyselením. Nutriční zasycení, vyvažování acidobazické rovnováhy v těle a detoxikace, to jsou tři základní věci, které má zajišťovat naše strava, abychom byli a zůstali zdraví. Pokud toto zajištěno není, tělo strádá, slábne, chátrá, přestáváme se cítit ve své kůži a máme zaděláno na zdravotní problémy.

U zelených potravin je mi blízké, že působí na stejném principu jako Biodynamická masáž. Neobsahují vysoký podíl jedné jediné látky se specifickým účinkem na 1 konkrétní problém. Nejsou lékem. Jsou základnem potravinového řetězce. Obsahují od všeho trochu, ale v přirozených formách a vazbách „made by nature“, takže je naše dokonalé tělo umí využít na to, co je zrovna potřeba. Ať už je to vyživení, vyčištění, regenerace, růst, vývoj, zlepšení kondice či imunity, podpora léčby banálních i vážných potíží… Zelené potraviny pomáhají tělu, aby si pomohlo samo a tím se zároveň přirozeně posílilo.

Naše tělo má ohromné schopnosti. Podpořte ho a uvidíte, co dokáže. A co potom dokážete vy, když se budete moct konečně věnovat i jiným věcem než fyzickým neduhům, které doteď umezovaly váš život. 

Pokud Vás zelené potraviny zaujaly, doporučuji ty od české společnosti Green Ways. Jsou výrazně nejkvalitnější, nejúčinnější a zároveň vycházejí nejlépe cenově. Prodávají se pouze v síti partnerů, mezi které patřím. Takže pokud Vás zajímá, co mohou udělat zelené potraviny právě pro vás, ozvěte se mi, ráda poradím.

Zelené potraviny

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.