Nemůžete si vybrat?

Nemůžete si vybrat z mé širové nabídky? Nemáte zkušenost s nabízenými typy masáží? Máte specifický problém a nevíte, která masáž je pro něj ta nejlepší?  Bolí Vás pravé rameno, levé koleno a trochu v kříži a nejste si jisti, která masáž by Vám nejlépe pomohla? Nevadí!

Na začátku každé masáže se s Vámi domluvím na Vašich potřebách a na tom, co od masáže očekáváte. Na základě toho potom doporučím vhodný přístup a masáž v jejím průběhu uzpůsobím tak, aby pro Vás byla co nejoptimálnější a nejpříjemnější. Vycházím z Vašich potřeb a z časových možností. Během práce zapojuji navíc i svou intuici.

Při Vašem objednání potřebuji znát pouze jak dlouhou masáž si přejete (standardně 1 hod, 1,5 hod či 2 hod).

Co lze:

  • nakombinovat více masážních přístupů a technik, tedy pokud se vzájemně dobře doplňují (např. masáž hlavy + masáž zad, masáž zad + reflexní masáž, Biodynamická masáž zad + Breussova masáž apod.) – posoudíme během konzultace
  • zaměřit se při masáži výhradně na problematické partie (např. pravý loket, levé koleno + bolavé místo mezi lopatkami), vhodnou techniku si společně ujasníme v průběhu masáže
  • uzpůsobit rytmus, tlak a celkové provedení masáže tak, aby Vám po všech stránkách vyhovovala
  • změnit styl masáže i v jejím průběhu, pokud zjistíte, že to pro Vás není to pravé

Pokud máte ohledně masážního či terapeutického přístupu nějaké nejasnosti či dotazy, kontaktujte mě: alena@vdobrychrukach.cz.

 

Komentáře jsou uzavřeny.