Masáže pro ženy

Ženy si v dnešním světě, jehož struktura je tvořena převážně muži, zaslouží zvláštní péči a zacházení. Najděte a podpořte v sobě svou ženskou sílu a přispějte tak svým dílem k nastavení rovnováhy, v sobě i kolem sebe.

Masáže pro ženy

Masáže pro ženy jsou intuitivním přístupem vycházejícím z biodynamických masáží a především z Vašeho aktuálního rozpoložení a potřeb. Vede Vás k tomu, abyste byla se v kontaktu svými pocity (a tím i sama se sebou, se svojí silou a pravdou).

Jste zrovna unavená, protože je toho na Vás moc? Cítíte nedostatek energie na všechny povinnosti, které jsou na Vás kladeny? Cítíte se nedoceněná v práci, v rodině či v partnerství? Jste nespokojená, i když Vám vlastně nic nechybí? Cítíte, že chcete od života víc, ale nevíte co? Prožíváte zrovna psychicky či fyzicky náročné období? Je pro Vás těžké mít se ráda?

Intuitivní masáž pro ženy Vám pomůže spojit se sama se sebou a najít v sobě ty správné otázky, odpovědi i cestu, kudy dál. Poznáte svou vnitřní sílu, sjednotíte se a uděláte první krok k tomu, abyste tak byla vnímána i Vaším okolím. A dostanete zaslouženou péči, naslouchání i podporu, které si jako žena zasloužíte.

Optimální délka masáže:
1,5 hodiny (lze ale i kratší nebo delší, dle Vaší potřeby)
Pro Vaši inspiraci: masáž hlavy a vlasů pro uvolnění starostí, jemná masáž obličeje pro uvolnění napětí vepsaného v tváři, pro zjemnění Vašich rysů a rozzáření vnitřní krásy. Masáž šíje a paží, se kterou odplují všechny zatěžující a unavující starosti. Masáž rukou pro znovunalezení jemnosti. Masáž hrudníku pro otevření srdce. Masáž břicha pro nalezení pocitu bezpečí, vnitřní síly, spokojenosti a nasycení. Masáž nohou pro vyvážení stability i dynamiky a pro pro posílení, chcete-li vykročit novým směrem. Masáž kolen pro vnesení jemnosti do tvrdých struktur v životě. Masáž chodidel pro příjemný pocit a propojení se se vším živým na Zemi a pro nalezení pevné půdy pod nohama.

Cyklické masáže

Dalším ze způsobů, jak lze masáž pro ženy pojmout, je její přizpůsobení dle aktuální fáze Vašeho menstruačního cyklu. Tento přístup nabízí jedinečnou možnost, jak lépe poznat a pochopit sama sebe, své měnící se potřeby a využívat maximálně svůj aktuální potenciál. Pro ženu pohybující se v „mužském“ světě může být překvapivé, že narozdíl od nich není její podstata „lineární“, ale „cyklická“, proměnlivá podle pravidelného měsíčního schématu 4 fází: menstruce – období před ovulací – ovulace – období po ovulaci.

Každá tato fáze má svou charakteristiku a představuje maximální potenciál energie pro určité činnosti a pro určitý typ tvořivosti (a zároveň jiným činnostem úplně nepřeje. Resp. to, co nám jde v jedné fázi úplně samo, nás v jiné fázi může stát mnoho energie, frustrace a nepříjemných pocitů). Pokud poznáme zákonitosti svého měsíčního cyklu, naučíme se lépe pracovat se svou energií, optimálně využívat své talenty a nebudeme si připadat méněcenné, když v některých dnech nejsme v určitých věcech 100% výkonné. Naopak, poznáme moudrost, sílu, dokonalost a nekonečný potenciál toho, co naše ženství přestavuje, naučíme se užívat jedinečnosti každého dne a vážit si darů přítomnosti. Čtěte zde:

 

Komentáře jsou uzavřeny.