Základní diagnostická masáž

Jde o biodynamickou masáž, které říkám „seznamovací“. Jejím cílem je postupně jemným, krouživým tlakem (takové intenzity a rytmu, aby to pro vás bylo příjemné) promasírovat všechny svaly a body na těle. Tím se rozproudí vaše energie i krevní oběh a nabudí se vaše regenerační síly a zároveň se objeví místa, na která je potřeba se zaměřit hlouběji. Většinou o nich dobře víte sami, ale často se odhalí problematické partie, které vás překvapí a u kterých jste si ani neuvědomovali, že péči potřebují – většinou proto, že nebolejí, ale jsou „jen“ zatuhlá. Seznámím se nejen já s vámi pro další práci na vašem zdraví, ale i vy sami se sebou.

Masáž probíhá v leže na břiše. Když se namasíruje zádová strana, včetně paží a nohou, otočíte se a stejným způsobem se pokračuje zepředu. Na závěr se masíruje i hlava a obličej, což je velice příjemné a uvolňující.

Vhodná: přijdete-li na masáž poprvé, popř. po delší době, a nemáte konkrétní představu, co přesně od ní potřebujete, popř. chcete-li ošetřit stejnoměrně celé tělo. Základní diagnostickou masáž doporučuju v případě, že plánujete na masáž docházet pravidelně a chcete masáž cílit přesně na to, co je potřeba.

Nevhodná: při horečnatém, infekčním či virovém onemocnění.

Doporučená délka masáže: 1 hod. Při prodloužení např. o 30 minut je možno čas navíc využít pro práci na objevených problematických partiích.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.