Medová masáž

Vynikající prostředek k detoxikaci organismu, který vyžívá od pradávna známé léčivé vlastnosti medu: silné antiseptické účinky, hojí rány a spáleniny, chrání před vznikem rakoviny, působí proti alergii a k prevenci senné rýmy, dodává energii, podporuje krvetvorbu, posiluje imunitní systém, působí proti stárnutí… a dodává tělu důležité živiny.

Medová masáž

Při medové masáži je med nanášen na celá záda podél páteře, popřípadě také na bolavé nebo oteklé klouby. Speciálními hmaty je vytvářen podtlak, díky kterému na sebe med navazuje nahromaděné toxiny, i ty uložené hluboko ve tkáních. Po pár minutách takového masírování med přestává lepkat, mění se jeho barva i konzistence, jakoby „zgumovatí“, což znamená, že je již nasycen a je nutné jej vyměnit. (Dle délky masáže a individuálního stavu těla se tak během procedury děje v průměru 2-3x.)

Výsledkem je vedle detoxikovaného a revitalizovaného těla sametově hebká a po medu voňavá pokožka.

Vhodná
při oslabení jater, slinivky břišní, žaludku, ledvin, střev, revmatickém onemocnění svalů a kloubů, srdečních a cévních onemocněních, pomáhá též při celulitidě a nečisté pleti.

Nevhodná
při horečnatém, infekčním či zánětlivém onemocnění, oslabení organismu (po nemoci, operaci, při karcinogenním onemocnění), při očním tlaku, glaukomu, otevřených ranách či bolestivém akné (na zádech). V těhotenství se provádí kratší dobu a jemněji.

Upozornění:
pro lidi s jemnou a citlivou pokožkou může být nepříjemná až bolestivá.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.