Mám poukaz

Dostali jste dárkový poukaz na masáž V dobrých rukách? Gratuluji a těším se na Vaši návštěvu! Nyní stačí jen zavolat nebo napsat e-mail a domluvit si termín, který Vám bude vyhovovat. V případě, že máte k poukazu nějaké dotazy, obraťte se na mě, ráda zodpovím. Na ty nejčastější přináším odpovědi zde:

 • Nevím, jakou masáž z nabídky si mám vybrat…
  Nevadí, masáž vybereme společně až na místě podle toho, co od ní očekáváte a jaké jsou Vaše aktuální přání a potřeby. Masážní techniky můžeme případně i zkombinovat.
 • Mám poukaz na 2 hodiny (popř. jiný počet hodin), musím si je vybrat najednou?
  Nemusíte, vše je na domluvě. Dvouhodinová masáž je výjimečný zážitek, který přinese hluboké uvolnění, lze při ní namasírovat celé tělo důkladně, ale pokud preferujete častější a kratší masáž, je možno přijít i na vícekrát.
 • Mám poukaz na 20 min…
  …co se dá za takovou dobu namasírovat?
  To, co bude potřeba. 20 min není mnoho, ale stačí to na základní masáž zad, celkovou mobilizační masáž těla, uvolňující masáž hlavy či reflexní masáž chodidel. Na konkrétní masáži i provedení se můžeme domluvit na místě. A pokud budete chtít, masáž lze i prodloužit. Celá 1 hodina vychází na 1.200 Kč, tudíž prodloužení na půl hodinu (tj. o 10 minut) vychází na doplatek 200 Kč, a prodloužení do celé hodiny (tj. od 40 minut) přijde na 800 Kč.
 • Mám obavu, že si nestihnu poukaz vybrat do skončení jeho platnosti.
  Nevadí, obraťte se na mě, poukaz můžeme před uplynutím jeho lhůty bezplatně prodloužit o rozumnou dobu (dle dohody).
 • Úplně jsem na poukaz zapomněl/a a teď koukám, že už je prošlý… To mě mrzí, můžu ho ještě nějak použít?
  To je škoda, ale nevěšte hlavu, i tak můžete poukaz uplatnit. Za každý měsíc prodlení se odečítá 10 minut z uvedené délky masáže. Takže pokud máte poukaz např. na 1,5 hodiny do konce června a objednáte se v září (3 měsíce po), zbyde Vám ještě krásná hodina, kterou si můžete užít.
  V případě, že by Vám zbylo třeba jen 30 minut a bylo by Vám to málo, můžete si masáž prodloužit a rozdíl doplatit (dle jednotného ceníku: 60 minut = 1.200 Kč, tj, 200 Kč za každých 10 minut).
 • Mám poukaz na více hodin, můžu se o něj podělit a přijít ještě s někým jiným?
  Ano, i to je možné, stačí se se mnou jen předem domluvit.
 • Mám ještě jiný dotaz.
  Obraťte se na mě, ráda zodpovím.

Těším se na Vaši návštěvu V dobrých rukách!
Alena Olšanová

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.