Breussova masáž

Máte vleklé potíže s páteří? Trápí Vás ploténky? Jste pod neustálým tlakem fyzickým i psychickým a potřebujete se uvolnit? V tom případě je tato relaxační, uvolňující a hlavně bezbolestná metoda určena právě pro Vás!

Breussova masáž

Byla vyvinuta rakouským léčitelem Rudolfem Breussem (1899-1990), známým též jako autorem 42-denní kůry proti rakovině. Breussova masáž se zaměřuje na regeneraci meziobratlových plotének, jejichž deformace (např. vlivem nesprávného držení těla a následného nerovnoměrného zatěžování) může vést k nepříjemným zdravotním obtížím.

Při Breussově masáži kombinujeme jemné, subtilní hmaty, které krásně protáhnou a uvolní Vaši páteř, a účinky třezalkového oleje, který působí jako balzám nejen na Vaše ploténky, ale i na psychiku – má silné antidepresivní účinky, posiluje nervy a krevní oběh, podporuje látkovou výměnu a detoxikaci ogranismu. Používá se také při menstruačních a klimakterických obtížích, na čerstvé i nehojící se rány, jizvy atd.

Vhodná
jako prevence potíží s páteří i pro řešení potíží již vzniklých. Navrací rovnováhu páteři a tím i celému Vašemu tělu, Vaší psychice a duši, odbourává bloky i na úrovni energetické (meridiány, čakry,…). Je hluboce relaxační a bezbolestná, může se provádět neomezeně. Výborně se doplňuje s jinými typy masáží, které se zaměřují spíše na svaly.

Nevhodná
v těhotenství, při osteoporéze, při karcinogenním onemocnění (zejména s metastázemi do lymfatického systému), při užívání antidepresiv a bezprostředně po užití léku proti bolesti. Máte-li akutní problém s vyhřezlou ploténkou, poraďte se nejprve o možnosti aplikace Breussovy masáže s Vaším lékařem.

Upozornění:
Třezalkový olej může u lidí s citlivou pokožkou vyvolat fotosenzitivitu, nedoporučuji tedy bezprostředně po masáži opalování na přímém slunci či pobyt v soláriu.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.