VÁNOČNÍ DÁRKY

Podarujte své blízké nebo sami sebe. Přinášíme tip a inspiraci na krásné dary pro každého, drobné, hodnotné i express na poslední chvíli.

Poukaz na masážPoukaz
Dárek, kterým potěšíte každého. Masáž V dobrých rukách se vždy přizpůsobí přáním a potřebám dotyčného, takže se na své přijde ten, kdo si potřebuje odpočinout a nechat se opečovat jemnější masáží, i ten, kdo vyžaduje intenzivnější přístup pro uvolnění zatuhlých míst. Na volbě konkrétní masáže se lze domluvit až na místě.
Cena: 600 Kč/1 hod
VÁNOČNÍ AKCE: při zakoupení 5 a více hodin 500 Kč/1 hod
Poukazy lze zaslat i poštou za příplatek 30 Kč (poštovné a obálkovné), nebo můžete využít ePoukaz.
více zde:

ePoukaz – ještě dnes pošlu na Váš e-mail
Pokud potřebujete dárek express či na poslední chvíli, pošlu Vám jej vyplněný do e-mailu a vy si jej pouze vytisknete. Formát A4 ke složení na třetiny do harmoniky a vložení do podlouhlé obálky. Bez příplatku za poštovné.
Cena: 600 Kč/1 hod

Poukaz na „malou masáž“ v délce 20 minmasáž za 200 Kč
Optimální „malý dárek“ pro vaše přátele či kolegy …nebo třeba pro toho, kdo na masáže nechodí a vy mu chcete tento zážitek zprostředkovat. Během 20 minut lze provést např. masáž zad, hlavy, chodidel… nebo i krátkou mobilizující masáž celého těla – dle přání obdarovaného.
Cena: 200 Kč /20 min
VÁNOČNÍ AKCE: 5+1 poukaz zdarma
Délku masáže si může obdarovaný podle svého přání i prodloužit za odpovídající doplatek, např.:
prodloužení na 30 min, tj. o 10 min …………………. 100 Kč
prodloužení na 1 hod, tj. o 40 min ……………………. 400 Kč
více zde:

PermanentkaPermanentka
Hodnotný dárek pro toho, kdo si zaslouží pravidelnou péči o své tělo i duši V dobrých rukách.
Cena: od 2.500 Kč /5 hod
možno objednat i jiný počet hodin, např. 6, 7, 10… Každá hodina pak vyjde na 500 Kč.
více zde:

Zelené potraviny
Ječmen, který se pije, a Chlorella, která se jí. Nejpřirozenější jídlo a zároveň multivitamín, který vyrostl z vody, země a světla. Skvělá alternativa k potravinovým doplňkům, kloubním preparátům, wobenzymům, laktobacílkům i očistným kůrám. Pro všechny, kdo chtějí udělat něco pro své zdraví.
Cena: 1.150 Kč (za Ječmen, nebo Chlorellu), 2.300 (za Ječmen i Chlorellu), balení na 2-3 měsíce.
více zde:

Radčin tekutý karamelTekutý karamel
Sladké zdraví od Radky. Skvělý dárek pro všechny mlsaly, který je nejen chutný, ale zároveň i šetrný k našemu zdraví (nepřekyseluje, protože kvůli metabolismu nestahuje z těla vlastní minerální zásoby, a díky tekuté konzistenci neulpívá ve formě krystalů v cévách a střevech).
Cena: 150 Kč/350 ml
více zde:

Originální šperky Helen-Art-VisionIMG_4757
Krása pohledět, radost nosit. Náušnice, náhrdelníky, brože i jejich sady z dílny Helenky Potůčkové.
Cena: od 80 Kč
více zde:

Originální energetická mandala
Krásný dárek pro potěšení očí i duše. Každá mandala má své poselsví, které hovoří s naší duší a podvědomím a podporuje je. Možno vybírat z 20 motivů mandal z mé dílny, které si můžete nechat zvětšit do libovolné velikosti k zarámování, nebo mohu vytvořit Mandaly AOoriginální mandalu přímo vám na míru.
Cena: od 35 Kč (malá mandala 6×6 cm), jiná velikost dle dohody, originál od 1.500 Kč
více zde:

Osobní obrázek od Čaroděje
Čaroděj Pepa, jehož obrázky-zářiče znáte z Novinek V dobrých rukách i našeho facebooku, může vytvořit obrázek-zářič i pro vás a pro podporu vašeho nejlepšího potenciálu. Univerzální obrázek pro všechny situace šitý na míru a vytvořený z libovolné fotografie, kterou mu spolu se zadáním pošlete. Pepa vám hotový obrázek pošle v elektronické podobě a vy si jej můžete nechat vytisknout, možno i na plátno, až do formátu 60×60 cm.
Cena: 800 Kč
Objednání obrázku-zářiče zde:
více zde:

Komentáře jsou uzavřeny.