Jak pracuji

Stejně jako při masáži i při terapiích pracuji individuálně a z přístupů, z nichž vycházím, vybírám ten nejoptimálnější pro Vás, nebo jejich kombinaci. Mezi mé nejčastěji využívané přístupy patří:

 • Automatická kresba
  Metoda, díky které se dokážu lépe naladit na Vaše rozpoložení a a tím Vám pomůžu uvědomit si své myšlenky, pocity a souvislosti. Automatická kresba slouží jako zrcadlo pro Vaši duši, do které je někdy složité pohlédnout. Pomůže Vám udělat si jasno.
  Poznámka: Automatická kresba nenahrazuje lékařskou diagnostiku, neslouží k výkladu budoucnosti, tu si vždy tvoříte sami, teď a tady, svými rozhodnutími a kroky.
 • Focusing
  Jednoduchá metoda spočívající v zaměření pozornosti na naše vnitřní pocity a stavy, díky které dochází k jejich uvědomění a zpracování na úrovních fyzické, mentální, emocionální i energetické. Někteří lidé mají tuto schopnost přirozeně, ale dá se naučit a vytrénovat jako cokoliv jiného.
 • Práce s tělem Hloubková Biodynamická či Deep Draining masáž pro uvědomění si svých skutečných pocitů, myšlenek a domněnek, uvolnění potlačené energie a emocí a nastarotvání transformačních procesů na úrovni vědomé i podvědomé. Zahrnuje masáže, bioenergetická cvičení, práci s imaginacemi a relaxaci.
 • Kineziologie One Brain
  Jednoduchá a osvědčená technika využívající tzv. „svalový test“, díky kterému se můžeme dobrat skutečných příčin problémů. Ty většinou leží ve Vaší hlavě v podobě nepříjemných a dosud nepřekonaných vzpomínek, které Vám do života přitahují stále a znova tytéž nepříjemné situace. Společně si tyto uvědomíme, pojmenujeme si Vaše pocity, uvolníme emoce s nimi spojené a vytvoříme prostor pro Vaši novou volbu.
 • a další metody…
  …jako např. práce s kartami, energií, kameny aj.

Upozornění:
1. Mnou nabízené terapie nejsou náhradou lékařské, psychologické ani psychiatrické péče. Pokud se léčíte (nebo jste se v minulosti léčili) psychiatricky či užíváte psychofarmaka, je třeba mě o tom informovat a vhodnost terapie konzultovat se svým lékařem či terapeutem.

2. Terapie nefunguje jako zázračné mávnutí protku, po kterém se vše okamžitě spraví. Jde spíše o Cestu k sobě, aby se nám šlo lépe životem. Tato cesta však může být pěkně dlouhá, kamenitá, strmá, zapeklitá i zdlouhavá. Mohou na ní číhat různé překážky, ale i poklady, dary a dobrodružství. Je dobré o tom předem vědět a počítat s jistou fyzickou, psychickou i časovou náročností, ale i s odměnami, které tato práce přinese: pochopení a přijetí sebe sama i druhých lidí, osobní růst a rozvoj netušených částí sebe sama a uplatňování je v životě, posílení lásky k sobě, k druhým i radosti ze života.

Tak hurá na cestu, hurá do života!

Komentáře jsou uzavřeny.