Klasická

Bolí Vás záda? Pracujete hlavně hlavou a Vaše tělo tím strádá? Máte namožené svaly? Potřebujete se uvolnit či protáhnout po dlouhém pracovním dni nebo si jen tak zarelaxovat? Tak přijďte na klasickou masáž!

Klasická masáž

Zaměřuje se především na zatuhlé, unavené či namožené svaly – bolavá záda a šíji, nohy, ruce… . Velký důraz se klade na předchozí prohřátí a uvolnění svalstva a nepřerušovaný dotek maséra, takže je řazena (i přes případné razantnější hmaty) mezi masáže relaxační.

Stimuluje krevní oběh, navrací do něj žilní krev a tím napomáhá jejímu okysličení. Odbourává nahromaděné toxické látky, které se pak mohou snáze odplavit. Má rovněž příznivý vliv na pokožku, uvolňuje napětí a stres.

Vhodná
pro uvolnění, relaxaci, pro namožené svaly sportovců, pro ochablé svaly vlivem sedavého zaměstnání, jako prevence zdravotních obtíží, pro nabuzení nebo zklidnění organismu, detoxikaci.

Nevhodná
při horečnatém, infekčním či zánětlivém onemocnění, oslabení organismu (po nemoci, operaci, při karcinogenním onemocnění), bezprostředně po těžším jídle.

Komentáře jsou uzavřeny.