Deep draining masáž obličeje

Dovolte zazářit kráse z Vašeho nitra!

Deep draining masáž obličeje je masáž k uvolnění stresu, jež se negativně vepisuje do výrazu naší tváře. Určitě si vybavíte lidi, kteří za každé okolnosti vypadají podrážděně, tvrdě, smutně, „kysele“, nebo se naopak neustále nepřirozeně usmívají. Většinou se jedná o zadržené emoce, které jsme si nedovolili plně prožít a tak se pořád zrcadlí v naší tváři, nebo naopak o nastavení, kterého se „zuby nehty“ držíme,  jindy jde o tzv. „sociální masku“, náš výraz, který potřebujeme při své prezentaci na veřejnosti. Sociální maska je pro mnohé nutností, bez které by nemohli vykonávat své povolání… avšak není dobré nechat ji zcela prorůst do své vlastní osobnosti. Deep draining masáž obličeje je možnost, jak masku odložit a být aspoň na chvíli sami sebou.

Jak deep draining obličeje probíhá?
Jako klasická masáž obličeje vleže na zádech. Začíná se uvolněním krku a šíje, pokračuje příjemnou masáží hlavy k uvolnění rušivých myšlenek. Poté se následuje vlastní práce na hlubokém uvolnění obličejových partií – čela (přílišné přemýšlení a starosti), oblasti kolem očí a nosu (vidění světa takový, jaký skutečně je, bez růžových či černých brýlí, odplavuje smutek a podporuje navozování kontaktu s druhými lidmi). Velká pozornost se věnuje uvolnění čelistí, kde se ukládá překvapivě velké množství nevyjádřeného vzteku a agrese. Jejich uvolnění vede ke zdravé asertivitě a podporuje svobodné sebevyjádření. Při a po této masáži klient vnímá velikou úlevu, rozproudění energie v tváři a jeho okolí rozzáření jehovýrazu.

Ti, kdo Deep draining obličeje podstupují opakovaně, bývají překvapeni (i jejich okolí), jak se uvolňuje jejich vyzařování v obličeji. Postupně se odlupují staré ztvrdlé rysy jako kůra stromu, odpadají omezení, která bránila pravé kráse projevit se. V tomto smyslu je Deep draining obličeje doslova kosmetikou duše, neboť s krásou a omlazením vnějším přichází i uvolnění a vnitřní znovuzrození.

Doporučená délka masáže: 1 hod. Lze zkombinovat i s jinými typy masáží, např. se zády, masáží rukou a hrudníku. Na základě konzultace ji lze provést i méně hloubkově.

Indikace: pro zbavení stresu a napětí, které máme vepsané v tváři. Může se stát spouštěčem hlubokých vnitřních změn v životě.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.